• alumiiniumist tuletõkke uksed ja aknad

Alumiiniumaknad ja -uksed

Alumiiniumist avatäidete eelis on pikaealisus, ilmastikukindlus ning valminud tooted on sageli hooldusvabad. Kord aastas vajab hooldamist vaid lukustus ning sulused. Oluline eelis, miks valida alumiiniumist avatäide on soojapidavus. Sobivate klaasidega saavutatakse toodetele vajalik heli ja päikesekiirguse kindlus.

Alumiiniumprofiilidest uksi ja aknaid saab toota suuremõõduliste avatäidetena ning vajadusel sobivas raadiuses painutada. Lengi sügavused vahemikus 50-96mm. Valmistame oma tooteid Poola profiiltootja Ponzio ning Rootsi tarnija Sapa profiilidest.

Toodete välispinna viimistlust on võimalik tellida projektile sobivas värvitoonis nii RAL kui NCS kataloogi järgi või anodeeritud viimistlusega.

Alumiiniumist akende u-väärtus algab 0,60 W/m2K, ustel alates 0,90 W/m2K. Kõikidele KR Nordis valmistatud akendel ja ustele pakume sobivaid suluseid ja lukustust. Kasutame tuntud tootjaid nagu AssaAbloy, DR. Hahn, Winkhaus, Roto, Athmer, Geze, Dorma jt. Täpsemad pakkumised teeme alati vastavalt projektile!